Редакційний штат

Дженнаро Пагано, Italy

Роланд Франкенбергер, USA

Колесник Михайло Юрійович

Колесник Михайло Юрійович, доктор медичних наук (14.01.11), професор, професор кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО, доктор медичних наук, офіційно сертифікований експерт з ехокардіографії Європейського товариства кардіологів Запорізького державного медичного університету.

Коло наукових інтересів: удосконалення ранньої діагностики ураження міокарда ЛШ та підвищення ефективності лікування чоловіків із ГХ та порушеннями метаболізму глюкози на підставі визначення деформаційних властивостей міокарда.

Є. Л. Михалюк, Україна

Клара Шертаєва, Республіка Казахстан

З. Б. Сакіпова, Республіка Казахстан

О. С. Никоненко,  Україна

Бушуєва Інна Володимирівна

Бушуєва Інна Володимирівна, доктор фармацевтичних наук (15.00.01), професор, завідувачка кафедри управління і економіки фармації та фармацевтичної технології Запорізького державного медичного університету.

Коло наукових інтересів: проводить маркетингові та фармакоекономічні дослідження ветеринарних лікарських засобів для лікування гінекологічних захворювань великої і дрібної рогатої худоби та вірусних захворювань птиці; фармакотехнологічні і фармакоекономічні дослідження щодо створення ветеринарних лікарських засобів для профілактики і лікування захворювань тварин і птиці.

Мазур Іван Антонович

Мазур Іван Антонович, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук (15.00.02), професор, професор кафедри фармацевтичної хімії, керівник НВО «Фарматрон» Запорізького державного медичного університету.

Коло наукових інтересів: розробив і впровадив у медичну практику ЛП: Тіотріазолін (різні лікарські форми), Тіоцетам, Тіодарон, Індотрил, Кардіотрил, а також ветеринарні препарати: Вірутрицид, Імзауф, Трикаптол, Азокаптрин, Віразол, Диверцид, Вітурол, Тіопротектин. Автор близько 900 наукових праць, у т.ч. — 304 патентів, 7 монографій. Підготував 12 докторів та 32 кандидатів наук.

Б. С. Зіменковський, Україна

Ігор Муха, Польща

Л. В. Деримедвідь, Україна

Александрова Катерина Вячеславівна

Александрова Катерина Вячеславівна, доктор хімічних наук (02.00.03), професор, завідувачка кафедри біологічної хімії Запорізького державного медичного університету.

Коло наукових інтересів: цілеспрямований синтез БАС у ряді похідних імідазолу, пурину, ксантину, дослідження їх реакційної здатності та механізмів хімічної взаємодії, встановлення зв’язку між хімічною структурою, фізико-хімічними властивостями та біологічною активністю, розроблення оптимальних препаративних методів синтезу похідних пурину (у тому числі лікарських речовин та реагентів з 3-метилксантином).

І. Ф. Бєленічев, Україна

О. В. Мазулін, Україна

В. В. Гладишев, Україна

О. В. Ганчева, Україна

Васюк Світлана Олександрівна

Васюк Світлана Олександрівна, доктор фармацевтичних наук (15.00.02), професор, завідувачка кафедри аналітичної хімії Запорізького державного медичного університету.

Коло наукових інтересів: спектрофотометричний та хроматографічний аналіз фармацевтичних препаратів

Vasiuk Svitlana

Розділ "Питання медицини та біології"

В. А. Візір, Україна